Nuo idėjos iki baldo jūsų namuose

Viskas prasideda nuo poreikio ir kūrybos. Turėdami ilgą patirtį žinome kaip ergonomiškiau, stilingiau ir ekonomiškiau sukurti jums baldus. Nors erdvės, stiliai ir poreikiai gali labai skirtis, bet visi mes žmonės ir iš tiesų pagrindiniai principai kaip patogiai gyventi yra tie patys. Žinome kaip labai mažose virtuvėse sutalpinti visos šeimos poreikį, kaip tiksliai suplanavus ką kur laikysite galima tikrai patogiai gyventi net ir mažiausiuose patalpose. Arba kaip labai didelėse erdvėse įrengti įdomius, gražius baldus. Mums svarbu, kad baldai tarnautų žmogui ir ilgus metus, todėl pirmiausia kreipiame dėmesį į medžiagų praktiškumą, kokybę bei baldo funkcionalumą.

Užsakymo procesas

Prireikus baldų - laukiame jūsų žinutės ar skambučio ir viską aptarsime detaliai. O procesas atrodo taip:

  1. Pirminis kainos paskaičiavimas. Laiškais, žinutėmis ar skambučiu aptariame jūsų baldų poreikį. Jei turite dizainerio preliminarų projektą tuomet galite jį siųsti mums ir mes paskaičiuosime baldų gamybos kainą. Jei projekto neturite tuomet galime aptarti poreikį laiškais ar telefonu, galite patys preliminariai nupiešti , aprašyti kaip įsivaizduojate arba galime susitikti pas mus studijoje ir kartu paeskizuoti.

  2. Projektavimo sutartis. Jums nusprendus gamintis pas mus, mes pasirašome projektavimo sutartį, kurios suma yra 10% paskaičiuotų baldų sumos. (Ši suma įsiskaičiuoja į baldų kainą ir nėra papildomas mokestis. Tai garantas mums, kad mūsų darbas nebus veltui). Tačiau vis dar galite persigalvoti ir nusprendus nesigaminti pas mus baldų, projektas lieka jums, o šios sutarties suma-mums.

  3. Projekto ruošimas. Tuomet mes važiuojame pas jus matuotis, atsivežame visas spalvas ir medžiagas, aptariame norus, poreikius ir pasiūlome sprendimus. Ruošiame detalų projektą. Pagal poreikį darome vizualizacijas.

  4. Gamybos sutartis. Susiderinus ir detaliai aptarus projektą perskaičiuojame kainą, jei yra esminių pakeitimų, ir pasirašome gamybos sutartį. Jau sumokėti 10% įeina į avanso sumą. Avansas mokamas 50% visos baldų sumos. Kai baldai jau pagaminti - informuojame ir prašome sumokėti 30% sumos. Sumontavus visus baldus - likusius 20%.

  5. Gamyba. Įprastai trunka 2 mėnesius jei pasirinktos standartinės medžiagos. Kartais pasitaiko medžiagų pagal spec. užsakymus, tuomet terminas priklauso nuo medžiagų tiekimo.

  6. Montavimas. Susideriname jums patogų montavimo laiką. Montavimo trukmė priklauso nuo baldų kiekio ir sudėtingumo. Virtuvė įprasto dydžio dažniausiai trunka 1-2 dienos.

  7. Visi džiaugiamės rezultatu. Pasidžiaugiame rezultatu, pasirašome pridavimo aktą. Jei leidžiate - nusifotografuojame mūsų svetainės galerijai papildyti.