Mūsų istorija

A-concept susikūrė norint pasiūlyti kokybiškus, ergonomiškus, bet tuo pačiu ir praktiškus baldus. Dirbant daugiau nei 10 metų baldų ir interjero dizaino srityje, labai gerai pažįstant medžiagas, furnitūrą ir gamybos galimybes norėjosi pasiūlyti tikrai kokybiškus baldus už prieinamą kainą. Mes puikiai žinome kaip brangu yra įsirengti namus ir nudažius sienas, sudėjus grindis ne visuomet lieka baldams tiek kiek iš pradžių buvo planuota. Taip pat žinome kaip sunku yra išsirinkti iš skirtingų medžiagų gausos, suderinti baldų dizainą su visų namų stiliumi ir dar išsirinkti gamintojus. Mes negaminame visko ir iš visko. Nusprendėme specializuotis baldų iš plokščių gamyboje taip užtikrinant maksimalią kokybę. Naudojame Egger plokštes, nes išbandžius visas, Egger atsirinkome kaip geriausią kainos ir kokybės santykį. Mes puikiai pažįstame Egger plokštes, todėl žinome kaip puikiai užsideda briauna bei kaip puikiai eksploatuojasi. O tai tampa itin svarbu kai baldai yra naudojami daugiau kaip 10 metų.

Susipažinkite su komanda

silhouette photo of a person standing near wall in dark room
silhouette photo of a person standing near wall in dark room

KArolis Romaševski

Karolis, projektų vadovas, dažnai bus pirmas kontaktas su kuriuo bendrausite, kuris jums pateiks kainos pasiūlymą, o vėliau prižiūrės sklandų gamybos procesą bei montavimą.

Lina Jablonskytė

Lina, dizainerė, atvažiuos pas jus pasimatuoti, braižys projektą ir bendraus su jumis visais dizaino ir projekto rengimo klausimais.

Gamyba

Gamyba prižiūrės stakles, išpjaus, pašlifuos kur reikia, sužiūrės, kad viskas vyktų sklandžiai ir pagal projektą bei atveš ir sumontuos jūsų baldus.

grayscale photography of woman facing window
grayscale photography of woman facing window